KDO JSME

Postele z masivu MV, vám nabízí nejen postele z pravého smrkového dřeva s úložným prostorem i bez, ale také různé stoly, noční stolky, police, skříňky pod TV a mnoho dalšího. Vše je na míru a provedené dle přání zákazníka. Je možné si vybrat barvu, design i velikost, vše záleží na společné domluvě.

Na postele používáme kvalitní a celé kusy fošen dřeva o minimální tloušťce 5 cm. Díky tomu jsou postele stabilní a pevné. Výšku sedu, čela a délku postele si volíte sami. Pokud si nevyberete z naší nabídky typů postelí, není problém zhotovit postel podle vašeho osobního návrhu. Rádi vám se vším poradíme. K postelím nabízíme i laťkové rošty, ale není problém postel přizpůsobit vašim stávajícím roštům.

V případě požadavku na kompletní postel, tedy včetně matrace, můžeme vaše přání splnit. Spolupracujeme s firmou, která se zabývá výrobou matrací. Prozatím je možné si vybrat ze 6 druhů matrací a 5 druhů potahů. 

Provádíme rozvoz i montáž nábytku po jihočeském kraji zdarma, další kraje jsou po domluvě. Máme zákazníky, jak ze středočeského kraje, Vysočiny ale i z Rakouska. Rádi vám vaši objednávku přivezeme kamkoliv.

MV design

Pro získání bližších informací se podívejte do našich katalogů.